Привітання Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького з Днем незалежності Сполучених Штатів Америки :: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

Протидіяти обігу в мережі Інтернет інформації, яка розпалює національну чи релігійну ворожнечу, війну –

На світогляд українського суспільства впливає наявність у ЗМІ інформації про –

Якість інформаційної продукції з моменту підписання у 2009 році Хартії про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі –

Обіг шкідливого мобільного контенту та комп’ютерних ігор може бути врегульований –

04.07.2014

Привітання Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького з Днем незалежності Сполучених Штатів Америки

 

День незалежності США – це національне свято Сполучених Штатів Америки, що встановлено на честь прийняття Декларації незалежності США, яка була підписана 4 липня 1776 року Континентальним Конгресом США.

 

Декларація незалежності США була першим в історії документом, що виголосив принцип суверенітету як основи державного устрою.

 

У вступній частині Декларації йдеться про природність людського прагнення до політичної незалежності; визнається, що підстави для досягнення такої незалежності мають бути достатньо вагомими та недвозначними. У преамбулі окреслюється загальна філософія такого явища, як уряд взагалі та пояснюється правомочність революції у випадку, якщо уряд порушує базові права підданих.

 

Протягом своєї історії Сполучені Штати Америки є прикладом демократичного суспільства, заснованого на верховенстві закону і повної поваги до прав людини, осередком цивілізаційного вибору сучасності, гарантом миру, безпеки й стабільності світового ладу. 

 

Останні події в Україні продемонстрували міцне партнерство між нашими держави у відстоюванні демократії та свободи, що є дуже важливим для Українського народу.

 

Переконаний, що партнерські відносини з Сполученими Штатами Америки й надалі будуть зміцнюватись та сприятимуть взаємовигідному соціально-політичному і торгово-економічну співробітництву для обох держав. 

 

Від імені Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щиросердечно вітаю Сполучені Штати Америки з нагоди національного свята та бажаю миру й процвітання.

 

 

З повагою


Голова Національної експертної комісії України

з питань захисту суспільної моралі,

член-кореспондент НАПрН України,

доктор юридичних наук, професор                                       В.В.Костицький