Привітання Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького з нагоди Дня працівників освіти :: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

Протидіяти обігу в мережі Інтернет інформації, яка розпалює національну чи релігійну ворожнечу, війну –

На світогляд українського суспільства впливає наявність у ЗМІ інформації про –

Якість інформаційної продукції з моменту підписання у 2009 році Хартії про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі –

Обіг шкідливого мобільного контенту та комп’ютерних ігор може бути врегульований –

03.10.2014

Привітання Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького з нагоди Дня працівників освіти

 

Шановні колеги!

 

Майбутнє України – це освічене і освячене духовністю суспільство, інноваційний розвиток, гармонійне поєднання освіти, науки та виробництва.

 

Традицію урочисто вшановувати вашу складну, проте почесну й необхідну для суспільства працю, було започатковано рішенням ЮНЕСКО в 1994 році. Міжнародний день вчителя не є формальною даниною постановам почесної міжнародної організації. Ваша праця  є складною, проте необхідною і почесною водночас. Вашими зусиллями твориться майбутнє всієї нашої держави.

 

Вітаючи з професійним святом, закликаємо вас і надалі докладати зусиль задля утвердження в суспільстві культурних і високоморальних надбань наших предків й будівництва заможної, духовно багатої України.

 

Висловлюю сердечну подяку педагогам, учителям та викладачам, усім освітянам за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і віру, за любов до своїх учнів, студентів, аспірантів. Важливе значення наразі має і виховна складова освітнього процесу, яка спрямована на формування всебічно й гармонійно розвиненої, творчої та  активної особистості. 

 

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з метою морального виховання підростаючого покоління та підвищення рівня його культури за підтримки Міністерства освіти і науки України відповідно до спільного Наказу Міністерства освіти і науки України та Національної комісії від 23.11.2010 № 1110/207 – уже в п’яте цього навчального року буде проводити Всеукраїнський конкурс школярських та студентських робіт «Моральний вчинок». Головною ідеєю Конкурсу є розвиток і зміцнення моральних принципів як найважливішого фактору виховання і формування особистості нового типу, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, визначення ідеалу морального вчинку як сучасної моделі поведінки. 

 

Висловлюю глибоку повагу та величезну вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

 

З святом вас, шановні освітяни, працівники і ветерани педагогіки, талановиті науковці. На вас покладено високу відповідальність за підготовку молоді до самостійного життя, за формування в неї ідеалів добра і справедливості, духовного і фізичного загартування. Виховання підростаючого покоління на кращих зразках патріотизму, примноження освітянських надбань та самовіддана турбота про майбутнє України залишаються  для вас найголовнішими із завдань.

 

Бажаю всім освітянам та молодому поколінню наснаги, доброго здоров'я, успіхів у праці й навчанні, здійснення найзаповітніших мрій і найсміливіших задумів щодо побудови нової демократичної України.

 

 

З повагою,


Голова Національної експертної комісії України

з питань захисту суспільної моралі,

член-кореспондент Національної академії

правових наук України, 

доктор юридичних наук, професор                                      Василь Костицький