Інтернет приймальня :: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

Протидіяти обігу в мережі Інтернет інформації, яка розпалює національну чи релігійну ворожнечу, війну –

На світогляд українського суспільства впливає наявність у ЗМІ інформації про –

Якість інформаційної продукції з моменту підписання у 2009 році Хартії про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі –

Обіг шкідливого мобільного контенту та комп’ютерних ігор може бути врегульований –

Інтернет приймальня

Про порядок електронного листування фізичних та юридичних осіб із Національною комісією

Відповідно до статті 5 Закону України „Про звернення громадян” звернення можуть бути адресовані органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. Письмове звернення підписується заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Варто зауважити, що звернення, які оформлені без дотримання цих вимог, повертаються заявникові.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі готова до діалогу, кожна слушна пропозиція буде врахована у подальшій роботі.

 

 

 

                                                            Шановні відвідувачі сайту!


Останнім часом до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі надходять повідомлення електронною поштою щодо матеріалів, в яких, як зазначають автори, вони вбачають порушення чинного законодавства України.

 
У зв’язку з цим, інформуємо, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про захист суспільної моралі» ініціювати експертизу, крім самої Національної комісії, мають право державні й громадські організації, фізичні та юридичні особи, виробники і розповсюджувачі предметів і продукції, що звернулися до Національної комісії з офіційним зверненням. Для експертної оцінки й одержання висновку щодо відповідності продукції вимогам чинного законодавства до Національної комісії, центральних органів виконавчої влади у сфері культури і мистецтв, інформації, телебачення і радіомовлення, освіти, захисту прав споживачів та інших, до відання яких входять питання захисту суспільної моралі, подаються заява, предмети і (або) продукція сексуального чи еротичного характеру.


Згідно з пунктом 1.9 Інструкції про порядок проведення експертизи Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі  «Національною комісією не проводиться експертиза:
- чорно-білих фотокопій кольорових зображень об’єктів експертизи;
- зображень, надісланих електронною поштою;
- роздруківок інформації з Інтернет ресурсу без спеціальної фіксації на дисках для лазерних систем зчитування як вмісту ресурсу, так і документованого входу до нього;
- фотографій, оформлених з порушенням вимог цієї Інструкції».

З урахуванням наведеного, авторам необхідно надавати звернення відповідно до вимог закону України «Про захист суспільної моралі».

Ви можете відправити Ваші побажання, запитання або запити скориставшись цією формою